Головна » Новини » Кримінал » На Березнівщині чоловік не сплатив майже 80 тисяч аліментів. Тепер його покарали

На Березнівщині чоловік не сплатив майже 80 тисяч аліментів. Тепер його покарали

На Рівненщині за несплату аліментів чоловіка засудили до суспільно корисних робіт

Вперше на Рівненщині злісного боржника аліментів визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 183-1 КУпАП та наклали адміністративне стягнення у виді виконання суспільно корисних робіт на 120 годин. Таку постанову виніс суддя Березнівського районного суду Рівненської області.

За словами начальника Березнівського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Наталії Трембіцької, мешканець Березнівського району не сплачував аліменти на утримання двох своїх дітей з 2009 року. За цей час його борг зріс до майже 79 тисяч гривень.

–  Правопорушник у судовому засіданні визнав свою вину. Чоловік ніде не працює, майна не має. Відтак суд постановив накласти на боржника адміністративне стягнення у виді виконання суспільно корисних робіт на 120 годин. Оплата за них буде перерахована на сплату боргу з виплати аліментів, – розповіла Наталія Трембіцька.

Як повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Микола Станіщук, захист прав дитини на гідне життя і достатній рівень утримання є одним із пріоритетних напрямків роботи в рамках проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!».

– Якщо хтось прикривається тим, що не може платити аліменти через відсутність роботи, то саме для таких боржників у законі й передбачено новий вид впливу – суспільно корисні роботи, – наголосив Микола Станіщук.

Зазначимо, що станом на 16 березня на Рівненщині державні виконавці напра


Актуально

На Рівненщині чоловік блукав дві доби

До поліції надійшло повідомлення від двох відвідувачок одного з кафе на Київський у Рівному, про …

Залишити коментар