Головна » Новини » Економіка » Місцеві вибори обійдуться Рівненщині у 670 тисяч гривень

Місцеві вибори обійдуться Рівненщині у 670 тисяч гривень

669,7 тис грн субвенції  з державного бюджету отримала Рівненщина на проведення місцевих виборів, які відбудуться  29 квітня у новостворених об’єднаних територіальних громадах. Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 1 березня 2018 року, найбільше – 495,1 тис грн передбачено для Рівненського району, 174,4 тис грн надійшло у Дубенський район, ще 0,2 тис грн отримала Млинівщина. Повідомляє Рівненська обласна рада.

Зокрема, більша половина субвенції, яка передбачена для Рівненського району, піде на підготовку і проведення перших виборів депутатів Шпанівської сільської ради Шпанівської сільської об’єднаної територіальної громади та Шпанівського сільського голови. 218,5 тис грн передбачено на підготовку і проведення перших виборів депутатів Олександрійської сільської ради Олександрійської сільської об’єднаної територіальної громади та Олександрійського сільського голови. 2,6 тис грн – на виготовлення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень.

Найменша субвенція у 0,2 тис грн надійшла Млинівському району також на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень.

Виборчий процес на Рівненщині  та в інших 16 областях України стартував 10 березня і загалом торкнеться 40 ОТГ.


Актуально

Учасники АТО мають пільги при сплаті земельного податку

Для забезпечення соціального захисту та допомоги учасникам бойових дій, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну …

Залишити коментар