Головна » Новини » Культура » Співачка Юлія Тимочко проведе майстер-класи з джазового виконання для рівнян!

Співачка Юлія Тимочко проведе майстер-класи з джазового виконання для рівнян!

“Успіх буває різним. Особисто себе я вважаю успішною лише тоді, коли роблю щось і знаю, що це правильно!” На цьому наголошує рівненська соул-виконавиця Julia Tymochko, яка днями проведе свій майстер-клас з джазового вокалу у Рівненському ПДМі. 


Вперше Юлія відкрила для себе Witney Huston і її безсмертний сингл “Will always love you”, відпочиваючи у таборі, коли їй було дев’ять років. А вже у тринадцять в колі друзів її попросили виконати пісню цієї видатної співачки, адже голос був дуже схожим з оригіналом і їй дійсно це вдавалося. Від тоді Юлія Тимочко почала направляти усі свої вподобання в афроамериканське русло.
“Розпівки – це не мій каньок, хоча знаю їх не мало і час від часу використовую їх”, – зізнається співачка.
До свого стилю, манери й техніки вона йшла саме методом безкінечної практики, трішки черпала інформацію у того чи іншого спеціаліста з вокалу, вивчала таких виконавців як Уітні, Патті Лабел, Джейн Монхайт, Селін Діон, Мерая Кері та інших.
Переконана, що справжній успіх ще попереду…
– Я вірю в це! – наголошує співачка.
Отож, всіх поціновувачів незвичайного голосу рівненської соул-виконавиці Юлії Тимочко запрошуємо на її майстер-клас “Вокально-джазовий саунд у сучасній музиці”, який відбудеться 22 березня о 14.00 у рівненському ПДМі.


Вихованка Школи професійної журналістики ПДМ
Поліна Мінькова


Актуально

Учасники АТО мають пільги при сплаті земельного податку

Для забезпечення соціального захисту та допомоги учасникам бойових дій, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну …

Залишити коментар