Головна » Новини » Культура » Співачка Юлія Тимочко проведе майстер-класи з джазового виконання для рівнян!

Співачка Юлія Тимочко проведе майстер-класи з джазового виконання для рівнян!

“Успіх буває різним. Особисто себе я вважаю успішною лише тоді, коли роблю щось і знаю, що це правильно!” На цьому наголошує рівненська соул-виконавиця Julia Tymochko, яка днями проведе свій майстер-клас з джазового вокалу у Рівненському ПДМі. 


Вперше Юлія відкрила для себе Witney Huston і її безсмертний сингл “Will always love you”, відпочиваючи у таборі, коли їй було дев’ять років. А вже у тринадцять в колі друзів її попросили виконати пісню цієї видатної співачки, адже голос був дуже схожим з оригіналом і їй дійсно це вдавалося. Від тоді Юлія Тимочко почала направляти усі свої вподобання в афроамериканське русло.
“Розпівки – це не мій каньок, хоча знаю їх не мало і час від часу використовую їх”, – зізнається співачка.
До свого стилю, манери й техніки вона йшла саме методом безкінечної практики, трішки черпала інформацію у того чи іншого спеціаліста з вокалу, вивчала таких виконавців як Уітні, Патті Лабел, Джейн Монхайт, Селін Діон, Мерая Кері та інших.
Переконана, що справжній успіх ще попереду…
– Я вірю в це! – наголошує співачка.
Отож, всіх поціновувачів незвичайного голосу рівненської соул-виконавиці Юлії Тимочко запрошуємо на її майстер-клас “Вокально-джазовий саунд у сучасній музиці”, який відбудеться 22 березня о 14.00 у рівненському ПДМі.


Вихованка Школи професійної журналістики ПДМ
Поліна Мінькова


Актуально

На Рівненщині занедбаний будинок культури перевтілять у сучасну школу

Будинок культури у Жобрині Рівненського району довгі роки не функціонував. Збудоване у 90-х роках приміщення …

Залишити коментар