Головна » Новини » Благодійність » Рівненські зоозахисники закликають рівнян бути добрішими та опікуватися бездомними тваринами (ФОТО)

Рівненські зоозахисники закликають рівнян бути добрішими та опікуватися бездомними тваринами (ФОТО)

Взяти тваринку з притулку чи з вулиці та оіпкуватися нею. Такий спосіб примирити людей із дійсністю пропонують рівненські волонтери та зоозахисники. У соціальних мережах існує багато груп, в яких люди розказують та показують історії безпритульних собак та котів, яким край потрібна допомога. Волонтери впевнені, тваринка, яка відчула любов, ніколи не нашкодить і буде відданою до кінця.

То ж якщо вас турбує велика кількість безпритульних тварин у нашому місті, і ви хочете вирішити це питання мирним шляхом – приєднуйтеся до волонтерів та активних рівнян та зробіть свій посильний вклад  – або візьмістьдо себе чотирилапого друга або фінансово чи матеріально допоможіть тим людям, хто опікується тваринами.

Ось декілька історій:

Я Стаф Ден,мені 1 рік і 8 місяців, шукаю домівку! В мене нема лапки, від мене відмовився мій господар, бо я не модний! А я дуже ввічливий, знаю всі команди, не рву подушки і не гризу тапочки! Мені потрібна любов та піклування. Прийми мене у свій дім, а я віддячу теплотою!
0960102869

_____________________________________________

Лишилося одне з трьох цуценят. Ласкаве і грайливе цуценя потребує домівку. Дуже холодно і воно одне, тому прохання терміново поширити. Дод.інф. 0680259700

____________________________________________________

Малеча метис вівчарки, буде середнього розміру, до 3 місяців, ходить на повідку, помита, проглистована, вакцини безкоштовно! Підходить для проживання в приватному секторі!
Давайте знайдемо для маленької дім!!!

____________________________________________

Підросше напів породисте цуценя хлопчик шукає люблячу родину!!!
Мале дуже настраждалося,було кості і шкура і дуже зашуганий.Зараз він чистенький,оброблений,веселий.Його вік десь до чотирьох місяців,виросте меньше середнього,дуже гарненький.Віддається в квартиру,або будинок не на цеп,телефонуйте 0979813266

____________________________________

Шукаємо любячого хазяїна, дуже гарній киці. Вона знаходиться поки в мене. Вона вагітна, і скоро мають появитись кошенята. В мене не має змоги її довго тримати в себе, але поки морози то шкода щоб кошенята не народились і померзли.
Киця вихована, з першого разу пішла на туалет. Вже шукає затишного куточка для родів. Може комусь ця радість приглянеться.


Актуально

200 гривень та продукти вкрав із магазинів житель Демидівки

Повідомлення про пошкоджені замки дверей двох торговельних закладів у селі Вовковиї до поліції надійшли майже …

Залишити коментар