Головна » Новини » Економіка » Енергоблок №2 РАЕС зупинять на ремонт

Енергоблок №2 РАЕС зупинять на ремонт

17 березня планується відключення від енергомережі енергоблоку №2 РАЕС для проведення середнього планово-попереджувального ремонту, розрахованого на 45 діб.

Під час ремонту проводитимуться регламенті роботи на основному обладнанні, а саме: середній ремонт реактора; ремонт обладнання усіх трьох каналів системи безпеки блоку; середній та поточний ремонти турбоагрегатів; капітальний та середній ремонти турбогенераторів; капітальні, середні та поточні ремонти головних циркуляційних насосів; капітальний та поточні ремонти парогенераторів; поточний ремонт компенсатора тиску.

До того ж буде проведено ряд понадрегламентних робіт з реконструкції та модернізації, спрямованих на підвищення безпеки, зокрема виконання робіт щодо підвищення щільності системи герметичних огороджень реактора, а також забезпечення приладами системи післяаварійного моніторингу.

Розроблено та затверджено мережний графік виконання ремонтних робіт, призначено відповідальних осіб, визначено матеріально-технічні ресурси. Персонал експлуатаційних цехів та енергоремонтного підрозділу РАЕС готовий до виконання запланованих завдань.

Джерело

 


Актуально

Уряд запровадив нові можливості поліпшення житлових умов працівників структур МВС

Кабінет Міністрів України,керуючись принципами посиленої уваги до забезпечення працівників сектору безпеки й оборони,затвердив Порядок забезпечення Державною установою поліцейських та осіб рядового та начальницького складу Служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу. Такий крок сприятиме не тільки вирішенню квартирного питання сімей службовців, а й надаватиме додаткові стимули для …

Залишити коментар