Головна » Новини » Учні Іваненка дивуватимуть рівнян кубізмом!

Учні Іваненка дивуватимуть рівнян кубізмом!

На виставці буде представлено майже 60 робіт 32 авторів. Усі вони – учні арт-студії відомого рівненського художника Анатолія Іваненка, яка діє з листопада 2014 року. Раніше ми вже бачили їхні роботи, як на спільній, так і на персональних виставках у клубному кафе нашої галереї. Однак, тепер – це вже зовсім інший рівень майстерності!
Автори представлять найкращі свої роботи за останні два роки. Їхній наставник Анатолій Іваненко зізнається: «Ця виставка не мала на меті продемонструвати конкретно кубізм, клуазонізм, сезанізм чи, скажімо, енергетичний живопис… Адже усі ці люди незаангажовані академічною освітою і постійно дивують своїм творчим підходом. Нам хотілося показати їхню величезну жадобу до творчості».
Виставка збере в одному залі не тільки митців різного віку і професій, але й роботи, виконані у різних стилях і різними почерками. Ви побачите великий діапазон творчих пошуків та художніх технік, чимало сміливих рішень, кольорів та новаторського підходу.
Іншими словами: що писали, те і покажуть – витонченість, емоційність і безмежний позитив. Такою була думка митців, тепер оцінка за вами!
Виставка діятиме з 14 березня по 22 квітня 2018 року.

 


Актуально

Держава посилює боротьбу з контрабандою

Під час всеукраїнського селектору Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував урядову ініціативу «Україна без контрабанди». Участь …

Залишити коментар