Головна » Новини » Культура » У Рівному відбудеться додатковий концерт Єгора Грушина

У Рівному відбудеться додатковий концерт Єгора Грушина

Вже цього тижня, 18 березня –  відбудеться додатковий концерт найяскравішого неокласичного композитора та піаніста України Єгора Грушина в дуеті із Роксоланою Грушиною (віолончель). З вдячністю до слухача музиканти гратимуть у Рівному 2 дні поспіль!

18 березня в рамках туру з концертною програмою «Together» у Рівненському органному залі відбудеться додатковий концерт найяскравішого неокласичного композитора та піаніста України Єгора Грушина в дуеті із Роксоланою Грушиною (віолончель).

Майже всіх квитків на перший концерт не було за місяць до початку. І тому з вдячністю до слухача музиканти гратимуть у Рівному 2 дні поспіль!

За 6 років творчості Єгор Грушин дав понад 300 концертів, презентував світу 4 альбоми, одну збірку фортепіанних творів, видану відомим шведським лейблом, та став автором саундтреків до 6-ти вітчизняних фільмів.

«Ми назвали цей тур «Together», як свою одноіменну композицію, що є однією з найулюбленіших як для наших слухачів, так і для нас самих. І, оскільки, ми є партнерами не лише в творчості, а й в особистому житті, на концерті можна буде відчути підтримку й протиставлення жіночого і чоловічого, емоційного і виваженого, гармонійного та мелодійного. Ми плануємо показати як милозвучно поєднуються і доповнюють одне одного королівське звучання роялю та оксамитовий тембр віолончелі…», – діляться артисти.


Актуально

В Острозькому районі поліцейські виявили незаконну врізку в нафтопровід

Поліцейські розпочали досудове розслідування за фактом пошкодження об`єктів магістральних або промислових нафто-, газопроводів та нафтопродуктопроводів …

Залишити коментар