Головна » Новини » Економіка » Конфлікт на Моріоні переріс у бійку! (ВІДЕО)

Конфлікт на Моріоні переріс у бійку! (ВІДЕО)

Вже традиційно у санітарний день на ринку Моріон стався інцидент. Цього разу, активісти, яких не пускали на територію ринку, побили директора підприємства.

Як повідомила адміністрація ринку, 12 березня близько 18.30, один з представників колишніх орендарів ринку, заблокував своїм автомобілем виїзд з ринку. Директор підприємства Павло Маковецький вийшов аби спробувати владнати ситуацію, після чого на нього вчинили напад. На його захист стала охорона ринку та представники патрульної поліції.  До слова, на місце події приїхали одразу  чотири наряди патрульної поліції.

Вони з’ясували, що  12 березня, група, активістів-підприємців, упродовж  дня, двічі намагалася силою проникнути на територію ринку.

На відео з камер спостереження чітко видно зумисне пошкодження майна підприємства.

 

Враховуючи те, що це не перша спроба, коли організована група осіб, намагається у санітарний день потрапити на територію ринку, адміністрація укріпила браму. Тому спроба злому цього разу була невдалою. Чоловіки, особи яких встановлюватимуть правоохоронні органи, змогли лише пошкодити обшивку воріт.

Дещо пізніше, а саме близько 17.00, група чоловіків, повторно спробувала потрапити на територію ринку, перелізши через огорожу. Одного чоловіка  затримала охорона і передала для дачі пояснень представникам поліції, що приїхали на виклик керівника підприємства.

 

Натомість дирекція  ринку усі агресивні дії екс-орендарів пов’язуює із рішенням Господарського суду Рівненської області. За позовом МПП “Моріон” проти підприємця Сергія Яганова, суд зобов’язав відповідача звільнити займане ним на ринку “Моріон” торгове місце та відшкодувати на користь позивача, не сплачену ним раніше, орендну плату.

Нагадаємо, що подібне рішення Господарський суд виніс і у справі проти, ще одного , підприємця Сергія Чайки.

 


Актуально

Держава посилює боротьбу з контрабандою

Під час всеукраїнського селектору Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував урядову ініціативу «Україна без контрабанди». Участь …

Залишити коментар