Головна » Новини » Економіка » Лавки на Чайці місту не належать?

Лавки на Чайці місту не належать?

У Рівному на автовокзалі «Чайка» дерев’яні лавки цілу зиму стоять під кучугурами снігу – ніхто їх не чистить. В результаті дерево згнило. Рівняни обурилися такому стану справ, проте міська влада розводить руками – лавки місту не належать.

 Зокрема, рівняни поскаржилися на стан лавок в групі «Рівне\Ровно» в соцмережі. У скарзі зазначалося, що за станом лавок ніхто не слідкує, вони просто гниють під снігом. Автор публікації вбачав у цьому вину міського голови Рівного Володимира Хомка. Щоправда, згодом публікація була видалена.

«Чайка – це приватний автовокзал для сільських маршруток. До чого там мер? А хтось дійсно прочитає… буде нарікати і наплодить 40 таких же коментарів… Нема контролю. Це не оренда. Приватна власність. Територія колишнього молокозаводу. На совісті власника», – пояснив ситуацію з лавками помічник міського голови Олександр Джигирей.

«А послуги вони надають усьому місту, відповідно, якість послуг контролюється містом. Згнилі лавочки, кучугури брудного снігу – це все неналежна якість надання послуг. Місто може відібрати ліцензію. Це те, що на дану хвилину у голову прийшло, а ще має бути купа варіантів. Але лише за наявності бажання з цим розбиратися», – заперечила рівнянка Ольга Віюк.

«Місто не дає ліцензій і не забирає. Там немає міських маршруток. Покажіть клас – займіться цим. Хоча б в обласне управління транспорту напишіть звернення», – знову ж таки зауважив Олександр Джигирей.

Повідомляє Рівне Вечірнє


Актуально

Учасники АТО мають пільги при сплаті земельного податку

Для забезпечення соціального захисту та допомоги учасникам бойових дій, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну …

Залишити коментар