Головна » Новини » Економіка » Рівненська прокуратура зобов’язала недоброякісного забудовника долучитися до розвитку інфраструктури міста

Рівненська прокуратура зобов’язала недоброякісного забудовника долучитися до розвитку інфраструктури міста

За позовом прокуратури забудовника зобов’язали відшкодувати майже 120 тис грн на розвиток інфраструктури м. Рівне

 

Прокурори під час вивчення стану законності у сфері містобудівної діяльності виявили факт порушення вимог законодавства та незалучення підприємства-забудовника до пайової участі в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Рівне після завершення останнім будівництва багатоквартирного будинку.

Реагуючи на виявлене порушення, Рівненською місцевою прокуратурою заявлено до господарського суду Рівненської області позов в інтересах Рівненської міської ради та громади про стягнення із підприємства збитків у формі упущеної вигоди на загальну суму майже 120 тис грн.

У результаті суд повністю підтримав позовні вимоги прокуратури та виніс рішення про стягнення з відповідача на користь органу місцевого самоврядування усієї суми завданих збитків.

Таким чином, завдяки втручанню органів прокуратури Рівненської області до місцевого бюджету надійде майже 120 тис грн на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Рівне.

 

 


Актуально

Сьогодні у Києві на Об`єднавчому соборі було обрано предстоятеля Української помісної церкви

Сьогодні у Києві на Об`єднавчому соборі було обрано предстоятеля Української помісної церкви, яким став митроплит …

Залишити коментар