Головна » Новини » Здоров'я » Спалах кору на Рівненщині: у Рівному вже 17 хворих

Спалах кору на Рівненщині: у Рівному вже 17 хворих

На Рівненщині впродовж двох перших місяців 2018 року зафіксовано вже 39 випадків захворювання на кір. Майже у половини з них цей діагноз підтвердили лабораторно – у 18 випадках. Про це повідомили у Рівненському обласному лабораторному центрі.

Зокрема, 17 випадків кору зафіксовано у м. Рівному, по 6 – у Березнівському та Корецькому районах, 4 випадки – у Рівненському районі, 3 – у Володимирецькому, 2 – у Здолбунівському та 1 – у Радивилівському районах. Майже 75% з цього числа хворих на кір, а саме 29 чоловік, – це діти. Третина з них – віком від 1 до 4 років.

10 осіб, що захворіли на кір, мали легкий перебіг захворювання та не мали потреби у госпіталізації. До слова, за статистикою епідеміологів, 70% хворих не були щеплені проти кору. Відтак, в ході лікування всі, хто отримав діагноз “кір”, пройшли вакцинацію проти кору.

Епідеміологи нагадують, що специфічного лікування проти кору не існує. При цьому єдиний ефективний спосіб попередити це захворювання – це вакцинація, яка забезпечує імунітет до збудника вірусу.


Актуально

За невиплату аліментів боржникам погрожують арештом

Щоб допомогти розібратись у новому законодавчому пакеті, до Рівненського медіацентру завітав народний депутат, радник міністра …

Залишити коментар