Головна » Новини » Кримінал » Двох жителів Рівненщини засуджено до позбавлення волі за систематичне вчинення крадіжок

Двох жителів Рівненщини засуджено до позбавлення волі за систематичне вчинення крадіжок

Двох жителів Рівненщини засуджено до позбавлення волі за систематичне вчинення крадіжок. Засуджені є мешканцями смт. Рокитне та були раніше судимі за вчинення крадіжок.

З’ясувалось, що двоє 38-річних чоловіків впродовж 2016-2017 років систематично таємно викрадали майно, що на праві власності належало громадянам та державним підприємствам, установам.

Варто зазначити, що в ході судового засідання чоловіки повністю визнали свою вину у вчинених кримінальних правопорушеннях, щиро розкаялися, просили суд суворо не карати їх та не позбавляти волі. Проте прокурори Рокитнівського відділу Сарненської місцевої прокуратури були іншої думки, а саме – що перевиховання «рецидивістів» можливе лише за допомогою ізоляції від суспільства.

У підсумку суд визнав чоловіків винними у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 2, 3 ст.185 КК України (крадіжка, вчинена повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднана із проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) та призначив покарання у виді 3 років 4 місяців позбавлення волі кожному.

Наразі вирок суду законної сили ще не набрав, повідомляють у прокуратурі.

Джерело Крапка


Актуально

Учасники АТО мають пільги при сплаті земельного податку

Для забезпечення соціального захисту та допомоги учасникам бойових дій, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну …

Залишити коментар