Головна » На експорт » Новини Рівного » Рівненський автовокзал проходить планове осучаснення дизайну інтер’єру

Рівненський автовокзал проходить планове осучаснення дизайну інтер’єру

На центральному автовокзалі, що на вулиці Київській у Рівному, уже зняли 50-річний вітраж із зображенням солдата та партизана. Ще один вітраж демонтують найближчим часом. Це не «декомунізація», пояснює керівництво автовокзалу, а планове осучаснення дизайну інтер’єру, в який старі скляні панно не вписуються.

Микола Сисюк, директор товариства «Рівне-Пас» що відповідає за автовокзал:

— Цю реконструкцію ми розпочали ще у 2016 році. Просто ремонтні роботи проводимо поступово, оскільки призупинити роботу вокзалу, щоб здійснити реконструкцію одномоментно, не маємо права. Так, два роки тому приміщення автовокзалу стало помаранчевим. У 2017 році змінили асфальтове покриття на кісточку на перонах №5 та №№9, 1, 2. Зробили безпечний прохід для перехожих. У 2018 році взялися за інтер’єр приміщення. Хочемо замінити тут світильники та змонтувати підвісну стелю.

Я сам не радий, що вітраж довелося зняти. Адже ці вітражі були візитною карткою нашого міста, як і напис «Автовокзал-Рівне» особливим похилим шрифтом, який повісили ще у 1966 році. Приблизно у цей же час з’явилися і вітражі. Проте вони не вписуються у сучасний внутрішній дизайн приміщення. На місці, де був вітраж з партизаном і солдатом, вже стоїть металева конструкція. Ми облаштуємо там офісні приміщення. Знімемо й ще один вітраж. Обидва панно не пошкоджені. Можливо, розмістимо їх у центральній стіні автовокзалу, якщо дизайнери запропонують, як це можна зробити.

Джерело Рівне Вечірнє


Актуально

Гройсман пообіцяв розібратися з лісокрадами! (ВІДЕО)

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює проведення масштабних перевірок підприємств лісової промисловості на предмет контрабанди лісу, …

Залишити коментар