Головна » Новини » Наука » Студентське радіо в Острозькій академії набуватиме нового формату (ФОТО)

Студентське радіо в Острозькій академії набуватиме нового формату (ФОТО)

Популярне серед спудеїв Острозької академії студентське радіо планує змінювати формат. Про це повідомила ведуча радіо, студентка вишу Анастасія Фещук. Дівчина під час зимових канікул проходила практику на радіо РИТМ ФМ та телеканалі РИТМ у Рівному, зізнається, це вплинуло на бажання змінити роботу студентської радіоточки.

Анастасія Фещук:

 

«ОА» – це саме той університет, де кожен може віднайти безліч можливостей для реалізації своїх талантів. І я можу стверджувати це 100%-во. Мої зимові канікули успішно пройшли на радіостанції  ТРК “Ритм”. Таким чином, я вирішила спробувати себе  у ролі радіоведучої. Та, безумовно, що «фортуна не була б такою ласкавою» якби я не мала досвід. Цьому ж сприяло «Острадіо».  Ті навички, які я отримала під час волонтерства на студентському радіо академії, допомогли мені легко заявити про своє бажання працювати радійником. Для цього, я надіслала листи з пропозицією волонтерства  на електронні скриньки рівненських ФМ. І мене почули! Почули завдяки  прикріпленому аудіофайлу «Новорічний гороскоп», який я готувала перш за все на «Острадіо». Так, я розпочала  співпрацю з  командою «Ритму», яка згодом стала мені сім’єю.  Під час волонтерства  до моїх обов’язків  входила підготовка новин, погоди і гороскопу. Кожного, хто чує це, цікавить як саме відбувається  “підготовка”.  Отож, перш за все це –  пошук інформації , її обробка. Далі, «начитка» тексту в студії  та обробка аудіо-файлу в спеціальній програмі. Здається би все, але такий процес на початку моєї діяльності займав близько 2-3 годин (щодо однієї програми). Та, як кажуть “рука набивається” і зараз достатньо години. “Ритм” допоміг мені зрозуміти основне: “Найголовніше – це бажання”.  Двері не відкриються самостійно, якщо в них не постукати. При цьому, важливо йти за покликом власного серця. Внаслідок цієї зимової практики, я отримала досвід, цінні знання, покращені навички та навіть ширший світогляд.

Приємно, що рідний університет сприяє розвитку інтересів та їх реалізації. І кожен може відкривати свої нові сторони починаючи від волонтерства у Братстві спудеїв – закінчуючи спортивними секціями. До речі, на «Острадіо» у нас зараз відбуваються трансформації. Ми докладаємо усі зусилля аби вийти поза рамки студентського радіо “на перервах”. Натомість, запускаємо нові цікаві ефіри: «інтерв’ю з відомими», челеджі, розіграші, та лише супер-музику. Гадаю, що цей період змін увійде в історію радіохвилі!

Дякую університету за можливості!


Актуально

На Рівненщині чоловік блукав дві доби

До поліції надійшло повідомлення від двох відвідувачок одного з кафе на Київський у Рівному, про …

Залишити коментар