Головна » Новини » Культура » Рівненська обласна бібліотека продовжує безкоштовний показ фільмів

Рівненська обласна бібліотека продовжує безкоштовний показ фільмів

У неділю, 4 березня, о 15.00 в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська, 18) відбудеться перегляд кримінальної кінокомедії «Удача Лохана» (США, 2017) культового режисера Стівена Содерберга, який прославивсяоскароносним «Трафіком» та фільмами-пограбуваннями «Трилогії Оушена». У фільмі знімались такі зірки американського та англійського кіно як Ченнінг Татум і Деніел Крейг.

Головні герої фільму, брати Джиммі і Клайд схожі на пару Рішара і Депардьє з французької комедії «Невдахи». Вони планують здійснити пограбування під час проведення знаменитих автомобільних гонок Національної Асоціації перегонів серійних автомобілів  (NASCAR). Для того, щоб все пройшло ідеально, вони вирішують взяти в команду досвідченого зломщика сейфів Джо, який сидить у вязниці.

Організатор показу: Рівненська обласна бібліотека для молоді за сприяння кінодистрибуторської компанії «АртХауз Трафік».

На перегляд фільму запрошені читачі бібліотеки та всі бажаючі.

Вхід безкоштовний.


Актуально

За невиплату аліментів боржникам погрожують арештом

Щоб допомогти розібратись у новому законодавчому пакеті, до Рівненського медіацентру завітав народний депутат, радник міністра …

Залишити коментар