Головна » На експорт » Новини Події » У Рівному відбулася «Олімпійська година» з плавання

У Рівному відбулася «Олімпійська година» з плавання

Нещодавно у Рівному відбулася «Олімпійська година» – Всеукраїнський поштовий годинний заплив – 2018. Захід організовано Всеукраїнською асоціацією плавальних клубів «Мастерс». До організації запливу в Рівному долучилися також працівники КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської
обласної ради. Основна мета «Олімпійської години» – плисти одну годину в будь-якому басейні довжиною рівною і більше 25 метрам. В запливі можуть взяти участь всі бажаючі, не залежно від віку та статі. Правилами забороняється використовувати весла, трубки, лопатки, дощечки для плавання, гідрокостюми.

Активними учасниками «Олімпійської години» стали рівненські плавці. Зокрема, Віталій Меленчук (категорія 25-29 років) подолав 2675 метрів. Сергій Манько (категорія 30-34 роки) – 3675 метрів, Віктор Шилюк (категорія 55-59 років) – 2710 метрів, Іван Давидюк (категорія 60-64 роки) – 2675 метрів.
Всі учасники запливу надішлють свої результати до Всеукраїнської асоціації плавальних клубів «Мастерс» і отримають відповідні сертифікати.


Актуально

Учасники АТО мають пільги при сплаті земельного податку

Для забезпечення соціального захисту та допомоги учасникам бойових дій, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну …

Залишити коментар