Головна » Новини » У Рівному відбудеться професійний турнір зі змішаних єдиноборств “West Fight 26″

У Рівному відбудеться професійний турнір зі змішаних єдиноборств “West Fight 26″

Бої у окктагоні та ліга Реал файт промоушен вже в третє повертаються до Рівного. Рівняни  зможуть побачити 16 боїв, бійців з майже всіх куточків України, та за кордону. Крім того Організатори, додали родзинки та будуть проводити перші в україні гран прі бої за системою програв-вилетів.

https://youtu.be/OAz0oHyQeJk

Головною подією  вечора має стати бій Антона Радько з Рівненщини проти Арсена Файтовича зі Львову. Останній нещодавно бився на “Bellator”  який є Другим ММА промоушеном за масштабністю після UFC. Та ні великого досвіду ні великої ваги львів’янина не боїться наш Антон, каже до бою готовий. Крім досвіду львівянина переваги йому надає і більша вага, проте наш Антон Радько запевняє , що таких деталей не боїться.

Окрім того до Рівного повертаються і бійці які раніше брали участь у змаганнях. Так  з Азербайджану вкотре до нашого міста завітає Руслан Мамадов який раніше давав бій у клітці проте не вдало.

3 Березня о 19:00 Паб сталева гора, Рівняни зможуть побачити турнір зі змішаних єдиноборств “West Fight 26” 16 професійних поєдинків 7 з яких у форматі гран-прі за системою програв-вилетів, або ж просто – “на виживання”.


Актуально

Учасники АТО мають пільги при сплаті земельного податку

Для забезпечення соціального захисту та допомоги учасникам бойових дій, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну …

Залишити коментар