Головна » Новини » Економіка » Базарні війни у Рівному тривають – на Моріоні – блокада! (ВІДЕО)

Базарні війни у Рівному тривають – на Моріоні – блокада! (ВІДЕО)

26 лютого 2018 року громадські активісти заблокували роботу ринку «Моріон».  Повідомляє адміністрація ринку:

Під надуманим приводом про проведення якихось несанкціонованих робіт на території ринку, згадані особи, викликали до місця подій наряд поліції і з ними проникли на територію підприємства.

У результаті на час з’ясування поліцією обставин події всі роботи з наведення благоустрою на території ринку були зупинені.

Після того, як представники правоохоронних органів покинули території ринку «Моріон», так звані громадські діячі, заблокували виїзд із підприємства для автотранспорту, який був задіяний у проведенні робіт. Чим паралізували всю господарську діяльність МПП “Моріон”.

Керівник підприємства Павло Маковецький,  звернувся із зверненням про незаконні дії активістів до чергової частини МВС.

Враховуючи, що 19 лютого 2018 року, ті ж активісти вчинили силову спробу захоплення ринку. Адміністрація ринку «Моріон» має намір звертатися з відповідними листами до прокуратури та управління СБУ з вимогою зупинити свавілля з боку осіб, з так званої ініціативної групи, адже їхні дії не дозволяють забезпечити належні та безпечні умови для проведення торгівлі.

Систематичні дії осіб, що прикриваються статусом громадських активістів, а також їхні спроби дискредитувати підприємство в очах громадськості, ставлять під загрозу діяльність півтори сотні підприємців, які здійснють торгівлю на території ринку “Моріон” і у приміщенні Будинку побуту та створюють незручності для тисяч рівнян, що є нашими клієнтами і покупцями.

Нагадаємо, це повідомлення Адміністрації ринку МПП “Моріон”


Актуально

Учасники АТО мають пільги при сплаті земельного податку

Для забезпечення соціального захисту та допомоги учасникам бойових дій, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну …

Залишити коментар