Головна » Новини » 15 тисяч гривень за інформацію гарантує “Рівнеобленерго”

15 тисяч гривень за інформацію гарантує “Рівнеобленерго”

Обіцяє «Рівнеобленерго» таку винагороду за інформацію про крадіїв трансформатоної оливи. Так, саме через крадіжку трансформаторної оливи без електропостачання у мороз залишилися 58 мешканців сіл Копитків та Мар’янівка. В одному випадку невідомі з трансформаторної підстанції злили 140 кг оливи, в іншому – 160 кг.

Зауважимо, що крадії електрообладнання цьогоріч вже не вперше скоюють зухвалі крадіжки, що спричиняють відсутність електропостачання в тих чи інших куточках області.

Кількість таких злочинів зростає. Так, за увесь 2017 рік невідомі злили майже 5 тон трансформаторної оливи, що призвело до виведення з ладу 29 силових трансформаторів. З початку 2018 року злито вже близько 2000 кг мастила. А це не лише збитки для енергетиків, а й незручності для споживачів.

«Рівнеобленерго» перепрошує за них мешканців Здолбунівщини. Енергетики роблять все можливе, щоб у Копиткові та Мар’янівці електропостачання було відновлене до кінця дня.

«Рівнеобленерго» звертається до своїх споживачів: задля власного комфорту та запобігання аварійним відключенням прохання сприяти охороні електромереж – не покривати злочинців, чиї дії призводять до знеструмлень, повідомляти інформацію про осіб, які зливають оливу, крадуть електроенергію, розукомплектовують лінії електропередачі.

Це можна зробити за номером Нацполіції 102 або за номерами кол-центру ПрАТ «Рівнеобленерго» (0362) 694-298 або 694-279 (телефони цілодобові). Анонімність гарантуємо!

 

Якщо надана вами інформація дозволить затримати зловмисників, «Рівнеобленерго» також ґарантує винагороду – 15 тисяч гривень.

Джерело


Актуально

У Рівному представили виставку старовинного українського вбрання (ВІДЕО)

У Рівному презентували виставку понад 30 унікальних моделей українського автентичного вбрання 19-20 ст. Ініціатором та …

Залишити коментар