Головна » Новини » Економіка » На сарненській трасі виникла діра, в якій зникають мільйони гривень під наглядом Муляренка (ВІДЕО)

На сарненській трасі виникла діра, в якій зникають мільйони гривень під наглядом Муляренка (ВІДЕО)

Минуло лише півроку від тоді. як почали ремонтувати дорогу на трасі “РО5” Рівне Сарни.

фото Радіо ТРЕК

Нагадаємо. область минулого року отримала майже півмільярда гривень від перевиконання надходжень митниці на ремонт і будівництво доріг у рамках державного експерименту.  У липні на казначейські рахунки Рівненської області надійшло майже 205 мільйонів гривень. за які  почали ремонтувати дорогу Рівне-Сарни. Подивитися та проконтролювати ремонт приїздив навіть голова рівненської обалсної державної адміністрації Олексій Муляренко. який зокрема сказав:

Важливо не лише відремонтувати дороги, але й проконтролювати їх якість. Адже вартість дорожного полотна є високою, а фірми-підрядники дають на свої роботи лише 3 роки гарантії. Тож для того, щоб відремонтовані дороги служили довше я і доручив службі автомобільних доріг спільно з представниками ДАБІ посилити контроль за цим процесом»

Натомість нарікання на якість виконаного ремонту висловили водії  у соціальній мережі Фейсбук на сторінці  ВГО “АВТО ЄВРО СИЛА-Рівне”

Сьогодні рухаючи по трасі « Р05» Рівне-Сарни , по ново вкладеному асфальті (якщо не помиляємося роботи там проходили 3 місяці назад) наш активіст залетів у ЯМИЩЕ по серед дороги. Вернувшись назад зняв відео.
Слава Богу все обійшлося… Тільки осталося питання до людей які контролювала, і приймали там роботу??? У вас що по пів мозку ??? Як можна було прийняти роботу, яка зроблена через одне місце??? А що буде з тою дорогою через 1 місяць коли пройдуть морози.??? Чи потрібно щоб там хтось вилетів із за тої ями на новому асфальті ??? Пошкодив авто???

Якщо фірма яка виграла тендер не вміє робити то нащо вона грає в тендер ??? І Ви можновладці дозволяєте їм робити роботу, не перевіривши дану фірму.???

Нехай та фірма краще тендер на розкидання гною на городах виграє.І то ще потрібно думати чи довірити чи ні.

Коли ви уже подавитеся тими грошами яки ви крадете???

 

Сьогодні рухаючи по трасі « Р05» Рівне-Сарни , по ново вкладеному асфальті (якщо не помиляємося роботи там проходили 3 місяці назад) наш активіст залетів у ЯМИЩЕ по серед дороги. Вернувшись назад зняв відео.Слава Богу все обійшлося… Тільки осталося питання до людей які контролювала, і приймали там роботу??? У вас що по пів мозку ??? Як можна було прийняти роботу, яка зроблена через одне місце??? А що буде з тою дорогою через 1 місяць коли пройдуть морози.??? Чи потрібно щоб там хтось вилетів із за тої ями на новому асфальті ??? Пошкодив авто???Якщо фірма яка виграла тендер не вміє робити то нащо вона грає в тендер ??? І Ви можновладці дозволяєте їм робити роботу, не перевіривши дану фірму.???Нехай та фірма краще тендер на розкидання гною на городах виграє.І то ще потрібно думати чи довірити чи ні.Коли ви уже подавитеся тими грошами яки ви крадете???

Опубліковано ВГО "АВТО ЄВРО СИЛА-Рівне" 23 лютого 2018 р.


Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар