Головна » Новини » Здоров'я » Не поспішайте прощатися із зимою, рівняни!

Не поспішайте прощатися із зимою, рівняни!

Значне похолодання наприкінці календарної зими прогнозують синоптики. Останні дні лютого та початок березня буде у нашій області направду холодним. 

Так, 24-25 лютого синоптики прогнозують вдень в межах -7-12°С, нічна температура сягатиме до -15°С. Вже 26-27 лютого жителям Рівненщини варто чекати посилення морозів – вдень до -14°С та до -22°С вночі. А разом із холодом до Рівного повернеться і навчальнйи процес в школах. Саме від 26 лютого рівненські школярі почнуть навчання у школах. 

Нагадаємо,  карантин у рівненських навчальних закладах тривав три тижні.   

Тепер діти зможуть скористатися можливістю покататися на санчатах чи лижах по дорозі в школу. Адже на всій території Рівненської області синоптики прогнозують сніг. Морозна погода протримається до 3 березня. Далі слід чекати незначного потепління.


Актуально

Уряд запровадив нові можливості поліпшення житлових умов працівників структур МВС

Кабінет Міністрів України,керуючись принципами посиленої уваги до забезпечення працівників сектору безпеки й оборони,затвердив Порядок забезпечення Державною установою поліцейських та осіб рядового та начальницького складу Служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу. Такий крок сприятиме не тільки вирішенню квартирного питання сімей службовців, а й надаватиме додаткові стимули для …

Залишити коментар