Головна » Новини » Економіка » Біткоін як “мильна бульбашка” – експерти

Біткоін як “мильна бульбашка” – експерти

За версією експертів, в найближчому майбутньому інші криптовалюти візьмуть верх і будуть більш надійною альтернативою. Вони не прогнозували, коли саме “лусне” біткоін.

“Ми бачимо деякі класичні ознаки бульбашки, яка досить просунута. Одним з потенційних тригерів можуть стати урядові заборони біткоіна з причин, описаних вище. Як правило, з точки зору публічної політики, набагато краще позбутися бульбашки якомога раніше. Одна з причин полягає в тому, що негативний ефект від краху великої бульбашки набагато небезпечніше, ніж від меншого”, – повідомили дослідники.

Вони вважають, що дана криптовалюта особливо небезпечна для країн, що розвиваються, як Україна. Цінність біткоіна обрушиться до нуля, знищивши кріптобогатства, накопичені в країні.

Якщо оцінити частку ринку у відсотках до ВВП, можна оцінити шкоду для конкретної країни. Найбільше постраждає Росія, чия біткоіни-частка становить 5% до ВВП. Нова Зеландія буде на другому місці, на третьому – Нігерія, а Україна – на четвертому місці з 2,5% до ВВП.

На думку аналітиків, чим вище тіньова економіка, тим більше кріптовалютний ринок.

Джерело


Актуально

На Рівненщині запрацював ще один діалізний Центр

На базі Радивилівської ЦРЛ відтепер надають гемодіалізну допомогу пацієнтам Для забезпечення функціонування новоствореної філії реконструювали …

Залишити коментар