Головна » Новини » Економіка » Біткоін як “мильна бульбашка” – експерти

Біткоін як “мильна бульбашка” – експерти

За версією експертів, в найближчому майбутньому інші криптовалюти візьмуть верх і будуть більш надійною альтернативою. Вони не прогнозували, коли саме “лусне” біткоін.

“Ми бачимо деякі класичні ознаки бульбашки, яка досить просунута. Одним з потенційних тригерів можуть стати урядові заборони біткоіна з причин, описаних вище. Як правило, з точки зору публічної політики, набагато краще позбутися бульбашки якомога раніше. Одна з причин полягає в тому, що негативний ефект від краху великої бульбашки набагато небезпечніше, ніж від меншого”, – повідомили дослідники.

Вони вважають, що дана криптовалюта особливо небезпечна для країн, що розвиваються, як Україна. Цінність біткоіна обрушиться до нуля, знищивши кріптобогатства, накопичені в країні.

Якщо оцінити частку ринку у відсотках до ВВП, можна оцінити шкоду для конкретної країни. Найбільше постраждає Росія, чия біткоіни-частка становить 5% до ВВП. Нова Зеландія буде на другому місці, на третьому – Нігерія, а Україна – на четвертому місці з 2,5% до ВВП.

На думку аналітиків, чим вище тіньова економіка, тим більше кріптовалютний ринок.

Джерело


Актуально

П’ять об’єднаних громад Рівненщини вдосконалять систему цивільного захисту

П’ять об’єднаних громад Рівненщини візьмуть участь в ініціативі «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах». Боремельська, …

Залишити коментар