Головна » Новини » Економіка » Із запізненням у 8 років в Україні з’явиться 4G

Із запізненням у 8 років в Україні з’явиться 4G

Скористатися 4G інтернетом українці зможуть вже у березні-квітні 2018 року. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) продала частоти для розвитку в Україні згідно нового покоління – 4G трьом провідним операторам мобільного зв’язку  Київстар, Vodafone і lifecell за 2,456 мільярда гривень.

Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Twitter наголосив, що проведення успішного конкурсу на отримання мобільними операторами ліцензій зв’язку 4G є ще одним кроком України до нових сучасних технологій.

Головна відмінність між старим поколінням – 3G і новим (4G) – це швидкість мобільного інтернету. Четверте покоління має забезпечити в рази швидшу передачу даних у мобільних мережах, хоча виробники запевняють, що під час пікових навантаженнях мережа зможе забезпечити до 100 Мбіт/с при завантаженні (download) і до 50 Мбіт/с – при відправці даних (upload).

Нагадаємо, в лютому 2015 року відбувся конкурс на 3G-ліцензії. Тоді лоти було продано «Астеліту» (lifecell) за 3,36 млрд грн, МТС (Vodafone) – за 2,72 млрд, «Київстару» – за 2,7 млрд.


Актуально

Військового з Рівненщини нагородили орденом за мужність

Новітню історію України поповнюють славні імена людей, котрі  мужньо боронили і продовжують боронити цілісність нашої …

Залишити коментар