Головна » На експорт » Курйозні новини » Промову російського політика Лаврова перервали криками із залу

Промову російського політика Лаврова перервали криками із залу

Після словесної перепалки між сирійцями Лавров продовжив свою промову

На Сирійському конгресі в Сочі перервали виступ міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова. Промову чиновника перервали криками із залу.

Згідно з інформацією, ситуація загострилася відразу ж, як тільки біля мікрофона виявився глава МЗС РФ Сергій Лавров. Відзначається, що в цей момент деякі представники сирійської делегації різко встали і спробували перервати виступ одіозного міністра.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров зачитав звернення Володимира Путіна до делегатів Конгресу сирійського національного діалогу, після чого його учасники влаштували між собою словесну перепалку.

Коли Лавров закінчив читати послання Путіна, написане в традиційному вітальному ключі, хтось почав скандувати в залі російською мовою, але з сильним східним акцентом: «Хай живе Росія! Хай живе дружба!».

Незважаючи на оплески, далеко не всі підтримали таку «гарячу підтримку» країні, де проходить засідання сирійського конгресу: хтось почав сперечатися з проросійськи налаштованими учасниками з’їзду, але вже на арабській мові, причому на підвищених тонах. Ті, хто був явно згоден з позицією Росії щодо врегулювання сирійської кризи, продовжували скандувати свої гасла.

У свою чергу, Лавров спробував злегка розрядити напружену обстановку, однак у нього цього не вийшло. Гул в залі тривав до тих пір, поки не втрутилися охоронці.

Джерело


Актуально

На Рівненщині легалізували майже 2 тисячі працівників

1931 працівника легалізовували за минулий рік роботодавці Рівненщини. Це стало можливим у результаті заходів контролю та …

Залишити коментар