Головна » Новини » Культура » Безробітні шукали в собі натхнення
суспільство

Безробітні шукали в собі натхнення

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості досвідчений вихователь, викладач психологія Ірина Гарнага дбає про психоемоційний стан слухачів, допомагає їм впоратися із невпевненістю, нерішучістю, віднайти в собі потенціал натхнення і творчості. У кожній професії, впевнена Ірина Василівна, є місце для професійного пошуку, експериментів, творчого підходу та втілення нових ідей. Варто лише повірити у себе і власні сили.

У дорослому житті люди стримують свою творчу уяву, поступово у них зникає бажання експериментувати.Це зовсім не означає, що дорослим не вистачає здібностей, просто вони мало використовують свій творчий потенціал. Між тим, вчені доводять, що нетворчих людей не існує. Треба вчасно «знайти» і «розкрити» себе.

Днями для слухачів РЦПТО ДСЗ Ірина Гарнага провела цікавий психологічний тренінг із розвитку креативності – «Шлях до успіху в професії через новаторську діяльність». Використовуючи ігри гештальт – терапії, вона допомагала слухачам максимально пізнати та розкрити свої таланти та професійний потенціал.

Учасники тренінгу усвідомили, що таке креативність, зрозуміли її прояви, а також дізналися, що насправді заважає використовувати власні творчі ресурси. Головне – усі набули навичок активного спілкування. Різноманітні вправи та творчі завдання створили доброзичливу атмосферу та сприяли розкриттю індивідуальних рис кожного учасника. В подальшому це дозволить їм успішно опанувати той чи інший вид діяльності, розвиватися у професії.

Незабутніми стануть враження від колективної роботи, зокрема за такими темами, як  «недомальована фігура» та «нові ідеї щодо старих речей», а цікава легенда від вихователя та релакс під приємну мелодію надали особливого настрою і відкрили двері до себе талановитого й успішного – нового.

Джерело


Актуально

На Рівненщині за минулий рік зросли ціни на продукти харчування

Індекс споживчих цін у 2018р. по області становив 109,3%, по Україні – 109,8%. На споживчому …

Залишити коментар