Головна » Новини » Кримінал » Декана одного із Рівненських ВНЗ судитимуть за хабар

Декана одного із Рівненських ВНЗ судитимуть за хабар

Декана факультету рівненського університету, який одержав 1,4 тис дол США неправомірної вигоди, судитимуть.

Наразі завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою декана факультету одного із університетів в м. Рівне у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачене ч. 1 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Обвинувальний акт стосовно посадовця вищого навчального закладу скеровано до Рівненського міського суду для розгляду.

Встановлено, що освітянин у серпні 2017 року одержав 1,4 тис дол США за сприяння у зарахуванні двох абітурієнтів на денну форму навчання.

Корупційну діяльність, пов’язану із вступною кампанією, було викрито та припинено працівниками прокуратури Рівненської області, Головного управління Національної поліції в Рівненській області та Управління Служби безпеки України в Рівненській області одразу після одержання деканом неправомірної вигоди.

Стосовно підозрюваного судом застосовано запобіжний захід у виді домашнього арешту. За вказане кримінальне правопорушення передбачена відповідальність у виді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк від 3 до 6 місяців, або позбавленням волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, повідомляють у прокуратурі.

Джерело


Актуально

Мистецький килим. Олександр Берестяний (ВІДЕО)

Залишити коментар