Головна » Новини » Рівне прийматиме Чемпіонат України з боксу серед жінок

Рівне прийматиме Чемпіонат України з боксу серед жінок

Вперше в історії Рівного наше місто прийматиме Чемпіонат України з боксу серед жінок.

Турніри подібного рівня вже практично прописалися тут. Так, останніми великими змаганнями був Чемпіонат України серед молоді у травні 2017. Також обласна федерація боксу постійно організовує в Рівному та на теренах області Міжнародні змагання з боксу із серйозним рівнем боксерів.

– Нам довірили проводити ці змагання через наш досвід. Маємо чималий багаж знань. В Рівному буде вся Україна, тож турнір відбудеться на найвищому організаційному рівні. Аби глядачам було зручніше спостерігати за поєдинками ми обрали нове місце – МПК “Текстильник” на вул. Гагаріна, 6. Ринг буде на сцені і з глядацької зали все буде дуже добре видно. Можна буде вболівати і за наших спортсменок, – розпоків керівник рівненської обласної федерації боксу Володимир Соколовський.

Перші поєдинки стартують в МПК “Текстильник” вже 6 лютого. Точний час наразі уточнюється. Триватиме Чемпіонат України в Рівному до 11 лютого.

Всього планується приїзд більше 200 учасниць. Вони виборюватимуть медалі у чотирьох групах.

Разом з тим, за підсумками Чемпіонату України з боксу у Рівному буде сформована збірна країни для виступів на світовій та європейській першостях.


Актуально

На Рівненщині за минулий рік зросли ціни на продукти харчування

Індекс споживчих цін у 2018р. по області становив 109,3%, по Україні – 109,8%. На споживчому …

Залишити коментар