Головна » Новини » У Рівному усувають потенційну загрозу надійному електропостачанню

У Рівному усувають потенційну загрозу надійному електропостачанню

Двадцять понад півстолітніх тополь в районі вулиць Дубенської та Січових стрільців створювали небезпеку виникнення аварійних ситуацій в електромережах. Адже дерева росли впритул до високовольтних повітряних ліній (110 кВ) Рівне – Здолбунів ½, Західна – Дубно та двох ПЛ 10 кВ, що живлять м. Рівне, Здолбунівський та Дубенський райони.

Працівники  Рівненського міського тресту зеленого господарства на прохання  ПрАТ «Рівнеобленерго» з понеділка зрізають аварійні дерева.  Для виконання робіт енергетики надали спецтехніку, також були виведені в ремонт лінії електропередачі.

Нагадаємо, що падіння під час буревію одного з дерев на лінію Західна – Дубно влітку 2016-го призвело до руйнування електроопори та знеструмлення чималої кількості мешканців Дубенського району. Тоді ж аварійна тополя впала і на лінію, від якої заживлені мешканці Здолбунівського району. До ліквідації наслідків аварії їм також довелося перебувати без електроенергії.

Саме для того, щоб подібні випадки не повторювалися, енергетики звернулися за дозволом про видалення аварійних дерев до управління житлово-комунального господарства м. Рівне і отримали його. Через складність робіт, їх виконують фахівці–працівники тресту.

“Рівнеобленерго» розробляє та погоджує плани-графіки чистки трас з органами місцевого самоврядування. Найактивніше процес триває у Березнівському та Радивилівському районах. Недостатньою є робота з розчистки ліній у Рівненському та Корецькому районах, що найчастіше є причиною аварійних відключень під час негоди.


Актуально

На Рівненщині за минулий рік зросли ціни на продукти харчування

Індекс споживчих цін у 2018р. по області становив 109,3%, по Україні – 109,8%. На споживчому …

Залишити коментар