Головна » Новини » Кір атакує: кількість хворих збільшилася в 70 разів порівняно з минулим роком

Кір атакує: кількість хворих збільшилася в 70 разів порівняно з минулим роком

Кількість, людей які захворіли на цю хворобу, збільшилася в 70 разів порівняно з минулим роком, – повідомляє ТСН.

За статистикою Міністерства охорони здоров’я, станом на 1 листопада 2017 року.

“Про епідемію не йдеться”. Супрун закликала батьків прищепити дітей від кору
в Україні на кір захворіла 2381 людина. Здебільшого це діти, проте реєструється багато випадків захворювання і серед дорослих.

За словами першого заступника міністра охорони здоров’я Уляни Супрун про епідемію кору зараз не йдеться: “Ні, епідемії немає”.

Вона також зазначила, що в Україні слід вийти на рівень більше 95% щеплень від кору. До того ж, вона додала, що на сьогодні усі області забезпечені необхідними вакцинами.

Зазначається, що найвищі показники захворювання у західних регіонах та Одеській області, що поступово поширюються на інші регіони. За статистикою МОЗ, за 10 місяців 2017-го в Івано-Франківській області захворіли 877 людей, у Закарпатській – 265, Львівській – 61, Тернопільській – 96, Одеській 767. В інших регіонах реєструвались поодинокі випадки, окрім Луганської. За інформацією МОЗ, у Києві зафіксували 53 випадки кору, для порівняння минулого року за цей період захворіли лише двоє.

З усього числа людей, які захворіли на кір, 1804 – це діти до 17 років. Найуразливіші вікові групи дітей – до 1 року, 1-4 років та 5-9 років.

Головна причина спалахів кору — низький рівень охоплення вакцинацією. Більшість захворілих – понад 86% – це люди, які не були повністю захищені щепленням (двома дозами вакцини проти кору, краснухи і паротиту КПК).

Двоє дітей в Одеській області померли від ускладнень. Зауважимо, що наразі ЗМІ повідомляють про п’ятьох померлих, з них троє дітей.


Актуально

Чи грають рівняни у шахи? (ВІДЕО)

20 липня визнано Міжнародним днем шахів. Ми вирішили поцікавитися у рівнян, чи грають вони у …

Залишити коментар