Головна » Новини » “Вони хотіли розрізати машину болгаркою, але власник…”: У Польщі українка втратила руку, працюючи в пральні

“Вони хотіли розрізати машину болгаркою, але власник…”: У Польщі українка втратила руку, працюючи в пральні

Роботодавець не дозволив рятувальникам ламати пральну машину, щоб звільнити руку дівчини, передає Корупція.Інфо

Заробітчанка з України Олена Романенко отримала серьезну виробничу травму в Польщі. Дівчина втратила руки через небажання її роботодавця ламати пральну машину.

За словами постраждалої, вона приїхала до Польщі, щоб «заробити якусь копійку, щоб було на що жити» ». Після двох тижнів пошуків Алена влаштувалася на роботу в пральню.
«Машина, на якій я працювала, дуже часто ламалася. То вона взагалі цілий день не працює, то тільки ввечері. Так часто машина ламалася, що нас «перекидали» з однієї машини на іншу », – розповідає дівчина.

За словами дівчини, інструктажу як поводитись з пральними машинами з нею ніхто не проводив.
«Згодом одна жінка сказала, що треба виймати простирадло, якщо на ній буде якась« бомба »або вузол», – додала дівчина.

15 грудня в свій робочий час Романенко зауважила, що на одній із простирадл в пральній машині утворився вузол, дівчина почала його виймати, проте її руку затягнуло в пральну машину.

Швидка допомога приїхала протягом 10-15 хвилин, але до моменту прибуття лікарів дівчина вже втратила частину руки.
«Вони хотіли розрізати машину болгаркою, але власник пральні сказав, що цього категорично не можна робити», – розповіла Романенко. У підсумку вона прочекала майже годину з рукою в машині, поки в пральню не прибули майстри, які розібрали машину
Після звільнення кінцівки дівчини з машини, нещасну доставили в лікарню. Олена перенесла кілька операцій.

«Вони прибрали кількох свідків, звільнивши їх з роботи, а одну дівчинку вигнали і відправили в Україну, щоб не могла давати свідчення, залякали весь колектив пральні», – каже дівчина.


Актуально

Держава посилює боротьбу з контрабандою

Під час всеукраїнського селектору Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував урядову ініціативу «Україна без контрабанди». Участь …

Залишити коментар