Головна » Новини » Зростання цін на бензин: Антимонопольний комітет підозрює ОККО і WOG у змові

Зростання цін на бензин: Антимонопольний комітет підозрює ОККО і WOG у змові

Антимонопольний комітет почав розслідування можливих антиконкурентних дій двох мереж АЗС на ринку палива.

Про це повідомляє прес-служба комітету.

«21 грудня комітетом було розпочато розгляд справи за ознаками порушення законодавства ТОВ «ОККО Рітейл» і ТОВ «ВОГ Рітейл» про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій шляхом вчинення подібних дій на ринках роздрібної торгівлі високооктанових бензинів і дизельного пального», – йдеться в повідомленні. За інформацією АМКУ, комітет виявив факти одночасного й односпрямованого встановлення цін на паливо в цих мережах АЗС.

«Протягом 2017 року комітетом було зафіксовано понад 10 таких випадків, що може бути зумовлене не лише об’єктивними чинниками, а й як наслідок антиконкурентних узгоджених дій», – додали в прес-службі.

До слова, за чотири місяці (з серпня по листопад включно) середні ціни на паливо зросли на 2,8-3,3 грн за літр. На сьогодні вартість бензину А-95 вже перевищила 30 грн за літр. У середині грудня 2017 року міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик повідомив, що Міненерговугілля спільно з Антимонопольним комітетом створили комісію, яка проаналізує можливу змову з підищення цін компаній, які продають світлі нафтопродукти.

 

За словами міністра, на вартість автомобільного палива також вплинули зростання ціни на барель нафти і падіння курсу національної валюти.

 


Актуально

Для «Яскравих дітей» Рівненщини готують зіркові сюрпризи

У неділю, 24 червня, у Рівненському облмуздрамтеатрі відбудеться обласний етап Конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти …

Залишити коментар