Головна » Новини » У Рівному з’явиться новий світлофор?

У Рівному з’явиться новий світлофор?

 

Нещодавно на сайті Рівненської міської ради з’явилася петиція, у якій просять встановити світлофор та пішохідний перехід на перехресті вулиць С. Крушельницької та Київської. Автор петиції – Олександр Поліщук.

Автор переконує, що проблемне перехрестя створює щоденні незручності у пересуванні водіїв. Натомість наявність світлофора та пішохідного переходу полегшить рух автомобілів.

“Просимо облаштувати світлофором та пішохідним переходом перехрестя вулиць С.Крушельницької та Київська (Соборна), тому що в години пік особливо, а на протязі дня проблематично здійснити поворот на ліво або проїхати перехрестя по прямій з другорядної дороги.

Автомобілі що навпаки, з вулиці Київської повертають ліворуш, не надають перевагу пішоходам по вулиці С. Крушельницької, так як не облаштованій пішоходний перехід”, – йдеться у петиції.

Петицію вже підтримали понад 280 людей. Охочі долучитися можуть це зробити ще протягом 20 днів, перейшовши за посиланням.


Актуально

Для «Яскравих дітей» Рівненщини готують зіркові сюрпризи

У неділю, 24 червня, у Рівненському облмуздрамтеатрі відбудеться обласний етап Конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти …

Залишити коментар