Головна » Новини » Вже з першого січня Україна фіксуватиме на кордоні біометричні дані росіян

Вже з першого січня Україна фіксуватиме на кордоні біометричні дані росіян

З 01 січня 2018 року Державною прикордонною службою України запроваджується фіксація біометричних даних іноземців та осіб без громадянства з 70 держав, у тому числі Російської Федерації.

Про це повідомляє МЗС України.

“На виконання Указу президента України від 30.08.2017 р. №256 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 10.07.2017 р. “Про посилення контролю за в’їздом в Україну, виїздом з України іноземців та осіб без громадянства, додержанням ними правил перебування на території України” з 01 січня 2018 року Державною прикордонною службою України запроваджується фіксація біометричних даних іноземців та осіб без громадянства з 70 держав, у т.ч. Російської Федерації, під час прикордонного контролю в пунктах пропуску через державний кордон”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що Держприкордонслужба України 27 грудня почала тестування системи біометричного контролю в двох пунктах на українсько-російському кордоні.

Нагадаємо, фіксація біометричних даних на українському кордоні стосуватиметься всіх без винятку іноземців, незалежно від країни походження.

У разі відмови іноземцем (особою без громадянства) від сканування відбитків пальців з такими особами проводиться контроль другої лінії, за результатами якого приймається рішення щодо пропуску (не пропуску) через державний кордон.

Джерело

Актуально

У Дубенському районі смертельна ДТП за участі мотоцикліста

17 серпня, близько 20 години на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Тараканів водій мотоцикла зіткнувся із …

Залишити коментар