Головна » Новини » Школу та масштабний інвестпроект на Рівненщині відкриє Геннадій Зубко
Vice Prime Minister / Minister for Regional Development and Construction, Housing and Utility Economy Hennadii Zubko chairs a meeting on a draft law to amend the Budget Code of Ukraine.

Школу та масштабний інвестпроект на Рівненщині відкриє Геннадій Зубко

Сьогодні, 21 грудня, на Рівненщині з робочою поїздкою перебуватиме Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Урядовець візьме участь у відкритті новозбудованого приміщення Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що у Костопільському районі.

Початок о 12.20.

Навчальний заклад – це один з проектів Нового освітнього простору. Збудований за європейськими нормами, має яскравий дизайн у сучасній стилістиці, тут враховані сучасні енергозберігаючі технології, створено умови для інклюзивної освіти.

Також Геннадій Зубко дасть старт роботі шведсько-українському підприємству «Українські лісопильні» в Костополі. Початок о 14 годині.

Це наймасштабніший інвестиційний проект. Іноземна частка коштів складає 25 мільйонів євро. Підприємство обладнане за європейськими стандартами з високоавтоматизованим виробництвом, спеціалізується на виготовленні пиломатеріалів.

Після цього о 16.00 у приміщенні Рівненської ОДА  розпочнеться  нарада Мінрегіонбуду щодо впровадження в області реформи сільської медицини та створення умов для реалізації програми підтримки регіонів.

Повідомляє Рівненська ОДА


Актуально

Уже завтра центром міста пройде парад випускників

У Рівному готуються до встановлення рекорду. Завтра випускники разом із батьками та рідними, вишикувавшись у …

Залишити коментар