Головна » Новини » Визначився володар Кубку міського голови Рівного з футзалу

Визначився володар Кубку міського голови Рівного з футзалу

Футбольний клуб “Славія” прогнозовано став володарем Кубку Рівного з футзалу. Команда зробила це другий рік поспіль. Фінальний матч видався не таким простим, як очікувалось. Не стільки “Хімік-Граніт” цьому був перепоною, як власне відношення футболістів “Славії” до гри.

Ще в першому таймі “Славія” мала забивати декілька голів та знімати питання про переможця матчу, але зайві паси та невлучні удари призвели до того, що на перерву команди пішли за нульового рахунку. В другому таймі відкрив рахунок в матчі Олександр Ніколайчук, який був найспритнішим у грі “на дальній стійці”. Досвідчений Олег Кучер, ударом майже з центру поля застав зненацька воротаря “Хімік-Граніт” – 2:0. Здавалося, нарешті “Славію” прорвало, і надалі голи посипляться у ворота суперника. Але, “Хімік-Граніт” зумів “втримати удар”, більше того, Володимир Ткачук ударом зі штрафного скоротив рахунок до мінімуму. Останні хвилини матчу були нервовими, гравці “Хімік-Граніт” пішли в атаку вп’ятьох, і мали нагоду забити вдруге, але “Славію” виручила стійка воріт. До слова і футболісти “Славії” ловили суперника на помилках, але м’яч у порожні ворота уперто не залітав. Фінальна сирена зафіксувала перемогу “Славії” 2:1.


Актуально

Держава посилює боротьбу з контрабандою

Під час всеукраїнського селектору Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував урядову ініціативу «Україна без контрабанди». Участь …

Залишити коментар