Головна » Новини » Економіка » У Демидівці на семінарах навчають принципам децентралізації (ФОТО)

У Демидівці на семінарах навчають принципам децентралізації (ФОТО)

Депутати Демидівської ОТГ та активісти опановують нові знання.

У Демидівській громаді продовжується цикл навчальних семінарів для активістів та представників місцевого самоврядування. Участь у навчальній програмі «Робота місцевого самоврядування в умовах децентралізації. Успіхи та виклики у роботі новостворених ОТГ» – взяли новообрані депутати, селищний голова, та інші активні мешканці. Фахівці з питань децентралізації Рівненського регіонального відділення АМУ, які працюють в рамках проекту ПУЛЬС – детально розповіли про усі важливі питання, адже законодавство регулярно змінюється. Консультант з правових питань Василь Курилас презентував правову базу, на яку варто звертати увагу у роботі ОТГ. Відповів на проблемні питання учасників зустрічі. Зокрема, цікавились земельними питаннями, а також працевлаштуванням у раду ОТГ та комунальні заклади громади.


Людмила Кушнер, консультант з бюджетних питань, звернула свою увагу на питаннях формування бюджету, та видатках громади. «Демидівська громада вже цей фінансовий рік має особливо контролювати. Потрібно переглянути бюджети усіх сільських рад, які увійшли у громаду. Потрібно визначити чи не має заборгованостей, а при перевиконанні – потрібно переглянути бюджет. У 2018 році варто зосередити свою увагу на усіх статтях. Для Демидівської громади прийняття бюджету буде складним, адже його потрібно прийняти до 25 грудня. Усі субвенції – освітня, медична та соціальна для Демидівської громади розраховані. Формула розрахунку освітньої субвенції, порівняно з попередніми роками – змінилася. Суми менші, але не лише у громадах, а скрізь – у всіх школах.» – наголосила Людмила Кушнер.


Захід організувала ГО «Сприяння розвитку села» в рамках проекту «Зміцнення громади через активізацію її жителів» за фінансової підримки управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської ОДА.
Повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ


Актуально

Чи готові рівняни стати донорами органів? (ВІДЕО)

Залишити коментар