Головна » Новини » Кримінал » СБУ: В Івано-Франківській області в підпільному цеху з оцту робили віскі

СБУ: В Івано-Франківській області в підпільному цеху з оцту робили віскі

Співробітники правоохоронних органів у вівторок, 12 грудня, у Коломиї (Івано-Франківська обл.) виявили підпільний цех, який виробляв фальсифікований алкоголь під відомими брендами. Про це повідомили в прес-центрі СБУ.
“Четверо жителів області налагодили масове виробництво алкогольного сурогату в одному з будинків, що в промисловій зоні Коломиї. У підпільному цеху виявили 650 л спирту, обладнання для фільтрації води, насоси, якими перекачувалася водно-спиртова суміш, міксер, спиртометр, пробки, картонні упаковки з назвами марок спиртного, велику кількість порожніх чотиригранних пляшок, куди розливався віскі із суміші оцту і сиропу”, – повідомили в СБУ.
Правоохоронці вилучили готову продукцію: 200 дев’ятилітрових пластикових пакетів фальсифікованої горілки і картонні коробки до них. Готовий сурогат ділки планували реалізувати на території Донецької і Луганської областей. Вартість вилученої спиртової продукції на чорному ринку становить майже 130 тис. гривень.

Актуально

Для «Яскравих дітей» Рівненщини готують зіркові сюрпризи

У неділю, 24 червня, у Рівненському облмуздрамтеатрі відбудеться обласний етап Конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти …

Залишити коментар