Головна » Новини » Здоров'я » Чеський кабан вимагав від поліцейських повернутися йому собаку (ФОТО)

Чеський кабан вимагав від поліцейських повернутися йому собаку (ФОТО)

У Чехії кабан вимагав у поліцейських повернути йому його собаку


Кумедний випадок стався в чеській глушині, недалеко від міста Суха Лозь, в історичному регіоні Моравія. Проїжджали по дорозі поліцейські, та побачили раптом собаку, що бігла по узбіччю. Це був гладкошерстний білий пес  в повному розквіті сил. За собакою тягнувся поводок, і правоохоронці вирішили, що пес загубився на прогулянці. Вони посадили його в патрульний автомобіль і задумалися, як би знайти власників. Однак через кілька хвилин біля машини з’явився кабан, який метушився, видавав всякі звуки, і у відповідь захвилювалася сидить в машині собака.

Поліцейські вирішили, що кабан має відношення до пса, і випустили свою знахідку до дикої свині. Дог побіг до кабана і щиро тішився від возз’єднання з другом. Трохи пізніше біля місця події з’явився веселий господар тварин, що бачив здалеку всю сцену, і пояснив приголомшеним поліцейським, що пес і кабан виросли разом, вважають себе братами і ніколи не розлучаються.

Журнал “Мій друг – Собака”


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар