Головна » Новини » Здоров'я » Рівненські медики не визначилися, хто винен у хворобах немовляти (ФОТО)

Рівненські медики не визначилися, хто винен у хворобах немовляти (ФОТО)

Сьогодні відбулася медкомісія, на якій вирішувалося питання неналежної медичної допомоги під час пологів Оксани Гондверкер.

Нагадаємо ,у сім’ї Гондверкер  майже сім місяців тому народився хлопчик, який на даний момент перебуває вдома, він дихає сам, проте годується через зонд, також у дитини  спостерігаються постійні судоми. За словами батьків, під час пологів немовля через неправильні дії лікарів зазнало ушкоджень, зокрема ураження 95% головного мозку.

Також родина звинувачує лікарів у безпідставному призначенні ліків, не проведенні необхідних обстежень пацієнтки, введенні в оману стосовно реального стану дитини, у підробці підписів та  документів, цинічній і неетичній поведінці.

Батьки консультувалися в інших лікарів , ті дійшли висновку , що у немовляти гіпоксично-ішемічно-травматичне  ураження ЦНС важкого ступеню. Однак , рівненські медики не погоджуються з тим, що ураження було травматичним.

Сім’я звернулася з позовом до Національної поліції  у Рівненській області, щодо неналежного надання медичної допомоги породіллі. На сьогодні поліція проводить розслідування.

Медкомісія при обласному управлінні охорони здоров’я остаточного висновку сьогодні так і не надала. Більше того її члени не захотіли виносити рішення у присутності громадськості та представників ЗМІ. Тому вирішили перенести засідання на два дні пізніше.

Батьки обурені, проте налаштовані відстоювати свої права у вищих органах влади.

До слова, хлопчика охрестили та назвали Владиславом. З кінця червня цього року він знаходиться вдома. Дитина не бачить, не чує , самостійно харчуватися не може. Батьки щодня власноруч замінюють зонд, та годують через нього. Будь-яка реабілітація на даний момент неможлива.

 


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар