Головна » Новини » Один з районів Рівненщини скаржиться на “львівське сміття”
сміття

Один з районів Рівненщини скаржиться на “львівське сміття”

Мешканці Березнівщини звернулися до екологічної комісії Рівненської обласної ради зі скаргою на незаконне звалище сміття. Про це обласним чиновникам та депутатам повідомила голова Кам’янської сільської ради Світлана Парфенюк, пише Північ-інфо.

Сільська голова розповіла, що у ніч з 22 на 23 листопада на території одного із непрацюючих промислових підприємств Березнівського району виявлено несанкціоноване звалище твердих побутових відходів. Припускають, що сміття «родом» зі Львівщини, йдеться на сайті Рівненської обласної ради.

«Нині маємо близько десяти випадків незаконного вивозу сміття на територію нашої області. Свого часу, ми запрошували на засідання комісії і представників міської ради Львова, однак тоді нас проігнорували. Очевидно, що у цій ситуації повинні для початку розібратися правоохоронні, до котрих ми звернемося з цього приводу»,  – зазначив голова комісії Володимир Валяка.

А у Костополі через завали сміття, які створюють самі місцеві жителі, не завжди може проїхати снігоочисна техніка, скаржаться у міській раді.

Повідомляє Північінфо.


Актуально

МОН продовжило прийом вступників у заклади профосвіти до 1 жовтня

Міністерство освіти і науки подовжило термін прийому документів на вступ до закладів професійної освіти до …

Залишити коментар