Головна » Новини » Здоров'я » У Рівному на Миколая гроші на лікування трирічної Софійки збиратимуть бігом!

У Рівному на Миколая гроші на лікування трирічної Софійки збиратимуть бігом!

фото: erve.ua

17 грудня у Рівному відбудеться традиційний благодійний забіг до Дня Святого Миколая – RIVNE ST. MYKOLAS RUN 2017. Цьогоріч збиратимуть гроші на лікування 3-річної Софії Кваснюк, яка мешкає у Здолбунівському районі. Вона хворіє на рак. Нині Софія проходить черговий курс хіміотерапії. Мама дівчини Іванна Хомета зізнається, що на лікування потрібно великі кошти. Лише один курс хіміотерапії обходиться у більше ніж 7 тисяч гривень. Дуже дороге обстеження. А Софійці потрібно буде пересадка кісткового мозку.

Нагадаємо, минулого року  у забігові  взяли участь 200 осіб. Цьогоріч очікують 250. Початок забігу об 10:45. Резидент Rivne Running Club Сергій Ющишин повідомив, що дистанції будуть традиційні 2 та 6 кілометрів. Старт відбудеться на проспекті Миру далі по Набережній, Кавказька та Міцкевича. Зареєструватися можна онлайн, а також у день забігу. Вартість 80 та 100 гривень відповідно. Окрім визначення переможців на дистанціях, буде проведений конкурс на кращий костюм.

Бронзова призерка Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні Ольга Земляк  повідомила, що теж прийматиме участь у забігу.


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар