Головна » Новини » Батьки дітей з аутизмом просять депутатів Рівненської облради вибрати гідного керівника Центру психічного здоров’я

Батьки дітей з аутизмом просять депутатів Рівненської облради вибрати гідного керівника Центру психічного здоров’я

У Рівному батьки дітей із аутизмом занепокоєні ситуацією, що виникла довкола призначення головного лікаря обласного центру психічного здоров’я.  Нагадаємо, цієї п’ятниці 1 грудня має відбутися сесія обласної ради, на якій депутати призначатимуть нових керівників установ, і зокрема цього лікувального закладу. Свою підтримку кандидатурі Алли Мирончук готові висловити на сесії не лише члени колективу закладу, але й батьки дітей, яким вона допомогла. Про це повідомила керівник ГО”Погляд” Олена Корсун:

Ми, громадськість м.Рівне: батьки дітей з розладами аутичного спектру, ,члени громадських організацій дітей з особливими потребами переконливо просимо на сесії Рівненської обласної ради затвердити кандидатуру Мирончук Алли Володимирівни на посаду головного лікаря Рівненського обласного центру психічного здоров’я.
Мирончук Алла Володимирівна , працюючи у цьому закладі з 1995 року надала кваліфіковану медичну допомогу сотням дітей, в ході лікування у більшості з яких відбулося суттєве покращення психофізичного стану. На даний момент Алла Володимирівна є лікарем вищої категорії дитячої та дорослої психіатрії та лікарем експертом з 22 річним стажем роботи.
Все своє життя діти з діагнозом аутизм та їх батьки зіштовхуються з нерозумінням та не прийняттям з боку оточюючих, тому ми вважаємо за необхідне боротися за кожну людину , котра йде нам на зустріч та всіляко намагається допомогти.Щиро віримо в те,що при прийнятті такого важливого рішення депутати Рівненської обласної Ради будуть діяти в інтересах здоров’я наших дітей та медицини області загалом.

 


Актуально

У Рівному покажуть фільми просто неба

У 2018 році Кінофестиваль «Відкрита Ніч «Дубль 21» відбудеться в ніч з 30 червня на 1 липня. Одночасно …

Залишити коментар