Головна » Новини » Кримінал » Суд хоче аби Білецька вибачилась (ФОТО)

Суд хоче аби Білецька вибачилась (ФОТО)

У Апеляційному суді Рівного, 29 листопада відбулося засідання на якому розглядалася скарга журналістки Інни Білецької у цивільній справі щодо спростування недостовірної інформації.

Нагадаємо, активіст Давид Ніколаєв подав на Інну Білецьку та «Телерадіокомпанію Люкс» до суду за коментар журналістки 24-му каналу :

“Люди які замішані в великій кількості ну, таких м’яко кажучи напівкримінальних ситуаціях. Одна з останніх ситуацій, це була історія, коли голову профспілки Миколу Шершуна, люди в балаклавах запхали в смітник”;”Чули про поїздки в АТО , про мародерства в АТО” ; “цю людину пов’язують з роботою незаконних копачів бурштину”.

Перед початком судового засідання адвокат Давида Ніколаєва заборонила фотографувати та знімати її та її підзахисного на відео, через релігійні переконання обох.

Головним аргументом Інни Білецької на суді було те, що інформація яку вона надала журналістам “24 каналу” використовувалася на інших ЗМІ до того, як вона про це сказала. Та зробила порівняння зі схожими ситуаціями які траплялися у Європі, Де європейський суд захистив права на свободу слова.

“Я жодного разу не чув такої інформації ні на каналі, сайті чи газеті стосовно того що я був затіяний у мародерствах у АТО, незаконних видобутків бурштину чи іншої інформації-звинувачень які висловила Інна Білецька”

– сказав Давид Ніколаєв.

Після наради колегії суддів Світлани Гордійчук, Анжеліки Шеремет, Надії Ковальчук суд виріщив відхилити апеляцію Інни Білецької, щодо спростування сказаної нею інформації.

Рішення суду Інна прокоментувала так:

” Ми будемо його оскаржувати, якщо потрібно буде ми дійдемо до європейського суду. Зупинятися на цьому ми не збираємося, оскільки впевнені що правда на нашій стороні. Журналіст має право висловлювати власні судження. І спростовувати факти, які ми довели що є фактами, ми не збираємося”.

Лідія Снарська


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар