Головна » Новини » Урок БЖД провели для жителів села Гоща

Урок БЖД провели для жителів села Гоща

24 листопада, фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області побували у Гощі, де розгорнули мобільний консультаційний пункт.

До процесу долучилися працівники Гощанської підстанції екстреної медичної допомоги. Вони провели навчання з надання домедичної допомоги при нещасних випадках та травмуваннях.

Волонтери Рівненського обласного благодійного фонду „Майбутнє без СНІДу” розповсюджували інформаційні матеріали та засоби контрацепції.

До заходу також долучилася й громадська організація „Екоклуб”, надавши свою друковану продукцію. Психологи РДГУ провели тренінг на тему „Як діяти, якщо ви стали заручником”, а інженер з пожежно-рятувальних робіт Роман Соколюк розповідав громадянам, як правильно користуватись вогнегасниками.

Також усім охочим розказали, як діяти, коли звучить сигнал оповіщення під час можливих надзвичайних ситуацій, при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів та про порядок дій під час виникнення пожежі, розповсюдили методичну літературу, листівки та буклети, демонстрували тематичні відеоролики.

Джерело: “Радіо Трек”.


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар