Головна » Новини » На Березнівщині провели майстер-клас із софтболу (+ФОТО)

На Березнівщині провели майстер-клас із софтболу (+ФОТО)

Рівненська команда «Західний вогонь» взяла участь в спортивно-масовому заході «Розминка від чемпіона».  Цього разу з учнями Кам`янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів зустрілася майстер спорту України з софтболу Капітанчук Вікторія.

Дівчина є кращим гравцем Рівненської області з софтболу серед юніорів. Під час зустрічі вона розповіла школярам правила гри.

В багатьох країнах софтбол є найпопулярнішою альтернативою бейсболу, в який грають аматори, жінки та діти. Адже відмінності мають на меті максимально знизити травматичність та вимоги до фізичної підготовки спортсменів.

Окрім теоретичної частини, діти мали можливість на практиці застосувати отримані знання. Спортсменка запросила їх до короткого тренування, під час якого всі бажаючі спробували кидати м’яч, відбивати його битою та ловити спеціальною рукавичкою.

Також гостя провела для учасників заходу розминку, яка складалася з бігу, вправ на гнучкість та блоку силових вправ для рук і ніг. Завершився захід врученням сувенірів від організаторів всім його учасникам та тривалою фотосесією з атлеткою. Повідомляє сайт: “Erve.ua”.


Актуально

На Рівненщині перевіряють оперативно-рятувальні автівки (ФОТО)

19 липня начальник відділу ресурсного забезпечення підполковник служби цивільного захисту Мирослав Дем’янчук та тимчасово виконуючий …

Залишити коментар