Головна » Новини » Рівне » Професор який домагався студенток сьогодні знову вийшов на роботу

Професор який домагався студенток сьогодні знову вийшов на роботу

У Рівному професор Володимир Годовський, якого журналісти викрили на сексуальних домаганнях до студенток та викладачок, сьогодні приймав екзамени. Про це повідомляє журналіст Володимир Торбіч.

За його словами, Годовський вийшов із лікарняного.

– Немає ні заяв, ні вимог, ні пікетів від студентської профспілки. Нічого від Студетнської ради. Нічого від інших студентів. Про викладачів навіть мови немає. Жодної службової перевірки. Нічого!
Мовчали скільки років як раби, а тепер немає гідності навіть проявити позицію
, – обурюється Володимир Торбіч.

Проте, як повідомив нам ректор РДГУ Руслан Постоловський, професор таки буде звільнений. Але це буде лише з 27 листопада.

 Він написав заяву на уход за 27 число. Він має право ще приймати. Я підпишу заяву. Він категорично сказав, що не буде працювати, – каже Постоловський.

Стосовно подальшої долі кафедри хореографії, яку очолював Володимир Годовський, то ректор вишу додав, що “будуть міняти кадрову політику”, можливо, кафедру об`єднають.

Нагадаємо, Руслан Постоловський раніше пригрозив,, що буде судитися із журналістами за оприлюднений матеріал про домагання професора.

Насрати: «професор домагань» сьогодні приймає екзамениВиявляється, що домагач і хабарник з Рівненського державного гума…

Опубліковано Володимиром Торбiчем 24 листопад 2017 р.

Джерело


Актуально

На Рівненщині – останні дні жнив

Жнивна кампанія в Рівненській області – на фініші. Врожай зерна зібрано на 96% площ, а …

Залишити коментар