Головна » Новини » Рівняни в мережі скаржаться на перевізників

Рівняни в мережі скаржаться на перевізників

 У соцмережах скаржаться на водіїв рівненських маршруток. Рівнянка Тетяна Ничипорук стала свідком травмування у 38-й маршрутці підлітка

 “Водій так різко загальмував, що дитина пролетіла по салону з кінця на перед. Постраждалий підліток стогнав. Замість вибачитися та спитати чи все гаразд із хлопчиком і чи бува не потрібна йому якась медична допомога, шофер із «20-ти річним стажем» натомість почав хамити.”

Читачів соцмереж обурив у цій історії ще й той факт, що самі пасажири не викликали поліцію і не провчили водія. Рівняни діляться аналогічними ситуаціями:

«Моя бабуся впала так, що лоба розбила і сильний забій коліна. Водій навіть не притормозив, а ще більше газонув».

«Не встигнуть пасажири зайти, як водій рве ту машину з місця, що втриматись не можливо. На зауваження реагують агресивно».

«Ми так вчора з малим в 39 їхали. Мало того, що віз як дрова, то на половині зупинок просто не ставав, бо на вихід нікого не було. А на днях чекала маршрутку майже 30 хв під дощем з двома дітьми. А вони просто не стають, або просто не доїжджають».

«Їдуть деякі водії жахливо, навіть якщо тримаєшся все рівно літаєш по салону. Якесь ралі. А один навіть їв за кермом бутерброд із ковбасою, а тому кермував однією рукою, тією яка була вільна від ковбаси. Інший їхав і плював семкі».

Водії ж зі свого боку нарікають на малу зарплату і погрожують усі виїхати до Польщі на заробітки.

Втім, про будь-які порушення правил перевезення пасажирів рівняни повинні повідомляти в управління транспорту, поліцію на крайній випадок, або ж до власника маршруту, який має вплив на своїх водіїв.

Джерело


Актуально

Рівненщина отримала вакцини проти ХІБ інфекцій

Сьогодні, вперше у поточному році, Рівненська область отримала вакцину проти ХІБ інфекції. Всього надійшло 27950 …

Залишити коментар