Головна » Новини » Американський аналітичний центр Heritage Foundation оприлюднив доповідь із закликом надати озброєння Україні

Американський аналітичний центр Heritage Foundation оприлюднив доповідь із закликом надати озброєння Україні

Експерти Heritage Foundation переконані, що зброя не вирішить конфлікту, але стане важливою частиною стратегії протидії військовій агресії на Донбасі.

«В найближчі тижні президент Трамп прийматиме рішення чи схвалити продаж озброєння США, в тому числі передового протитанкового озброєння, в Україну. Росія вторглась в Україну. Росія незаконно зайняла Крим. Росія спровокувала і тепер підтримує сепаратистський рух на сході України. Росія є агресором, а Україна – жертвою. Кожна сторона має право самооборону. Народ України виявив відданість трансатлантичній спільноті, і США мають надати українцям передове озброєння та інші тактичні засоби, наприклад, безпечні засоби комунікації. Не слід вважати, що таке рішення США призведе до вирішення кризи та завершення агресії Росії. Однак, майбутній успіх України, в першу чергу, залежатиме від самих українців, лідерство США є важливим для протидії російській агресії та підтримки реформ», – йдеться у доповіді.

У доповіді також зазначається, що Україна знаходиться в розпалі національної війни, яка і визначить її майбутню геополітичну ситуацію – Захід чи Москву. «Результат цієї боротьби матиме довгострокові наслідки для трансатлантичної спільноти та поняття національного суверенітету».

Для того, щоб забезпечити дотримання інтересів США в Україні, Сполученим Штатам слід не лише надати озброєння, а й продовжувати спільні навчання з українськими військами.

На думку автору доповіді українській стороні потрібно надати протитанкове озброєння (особливо з огляду на використання РФ танків Т-72БМ), радарних батарей, більш безпечне комунікаційне обладнання та безпілотні літальні апарати.

Повідомлятья, що США повинні весь час відслідковувати ефективність того озброєння, яке вони надають Україні. Російська сторона визнала останню техніку, яку США надали Україні, такою, від якої мало користі. Наприклад, в 2016 році США надали аналогові міні-дрони Raven-RQ11 B. Такий тип дронів виявився неефективним проти російської електроніки і більшість з них була збита.

Автори переконані, що надання зброї не вирішить конфлікту, але стане частиною стратегії, направленої на протидії російській агресії.

Повідомляє сайт Mind.


Актуально

У Дубенському районі смертельна ДТП за участі мотоцикліста

17 серпня, близько 20 години на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Тараканів водій мотоцикла зіткнувся із …

Залишити коментар