Головна » Новини » Олександр Майструк розповів секрет вдалих фотографій

Олександр Майструк розповів секрет вдалих фотографій

383795383Рівне називають столицею фотохудожників. Так вважають туристи, з цим погоджуються і самі фотомитці. Але чи справді так просто стати фотохудожником і чи достатньо для цього мати дорогу фотокамеру? Про це та інше розповів відомий рівненський фотохудожник Олександр Майструк під час майстер-класу для людей з особливими потребами, який відбувся у приміщенні обласної бібліотеки.

Захід продовжив цикл бібліотечних подій «Невипадкові зустрічі». Співорганізатор заходу: Рівненський центр реабілітації інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату. Насамперед це надихаючі та відверті розмови з відомими краянами, які попри проблеми зі здоров’ям досягли успіху в житті та готові поділитися власним досвідом. Зі слів Олександра Майструка, фотохудожник на власному досвіді знає, що означає відмовитися від мрії та знайти в собі сили жити заново.

Член відомого фотоклубу “Час” та Національної спілки фотохудожників; лауреат премії Кабінету міністрів України “За внесок молоді у розбудову держави” (номінація “Творчі досягнення”); отримав звання фотохудожника міжнародної федерації кіномистецтва (AFIAP); переможець загальноміського рейтингу популярності “Зірка Рівного 2010; лауреат міжнародної премії “Філантроп” за видатні досягнення інвалідів в галузі культури та мистецтва. За творчий період з 2001 року по 2015 рік він брав участь у більш ніж 50 міжнародних та національних фотовиставках і салонах, що проходили в Австрії, Бразилії, Польщі, Росії, Румунії, США, Угорщині, Японії, Україні та ін. Як зазначає сам фотомитець, важливе насамперед бажання творити.

Кожна фотографія – це відображення власного світу, сповненого оптимізмому і віри в майбутнє. Фотокартини Олександра Майструка змушують подивитися на наше життя інакше і побачити його таким, яким бачить невиправний романтик, оптиміст і філософ. Фотографія повністю змінила життя митця – вона наблизила його до людей, дала можливість стати активним членом суспільства.

Олександр Майструк своїми роботами показує, що, незважаючи на всі ті труднощі, які доводиться долати людям з фізичними проблемами, завдяки творчості життя може заіскритися новими гранями.


Актуально

На Рівненщині чоловік скуштував тушонку і захворів на ботулізм

У Рівненській області зареєстровано четвертий з початку року випадок ботулізму, який підтверджений лабораторно у ДУ …

Залишити коментар