Головна » Новини » Економіка » Рівнетеплоенерго повідомляє рівнян, що альтернативна теплова енергії буде дорожчою!

Рівнетеплоенерго повідомляє рівнян, що альтернативна теплова енергії буде дорожчою!

ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ
про намір здійснити зміну тарифів на виробництво теплової енергії, яка виробляється на установці з використанням 
альтернативних джерел енергії для потреб населення
 
Розмір тарифу на виробництво теплової енергії, що виробляється на установці з використанням альтернативних джерел енергії, яка знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Курчатова, 54 а, для потреб населення – 1023,47 грн. за 1 Гкал (без ПДВ).
Тариф визначений відповідно до статті 20 Закону України «Про теплопостачання» та середньозважених тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення по Рівненській області, розрахованих Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України.
15.04.2017 набув чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про теплопостачання» щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії» від 21.03.2017 № 1959-VIII. Законом передбачено, що тарифи  на виробництво теплової енергії для   потреб   населення   визначаються   для   суб’єктів господарювання,  що  здійснюють  виробництво  теплової  енергії на установках   з   використанням   альтернативних   джерел  енергії,  як  різниця  між  тарифом  на  теплову енергію (встановленого на рівні 90% середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для потреб відповідної категорії споживачів) і  тарифами  на транспортування та постачання теплової енергії, визначених на рівні середньозважених тарифів.
Діючий тариф ТОВ «Рівнетеплоенерго» на теплову енергію, вироблену з природного газу, застосувати при розрахунку неможливо, оскільки не є виключно газовим, крім того є не структурованим тарифом. Тому розрахунок тарифу здійснено на підставі середньозважених тарифів на теплову енергію. 
Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України (далі-Агентство) щокварталу розраховує середньозважені тарифи та оприлюднює їх на офіційному сайті. За інформацією Агентства від 25.09.2017 у Рівненській області розраховані середньозважені тарифи на теплову енергію, транспортування та постачання теплової енергії для потреб населення (див. таблицю).
Зауваження та пропозиції приймаються до 04 грудня 2017 року за адресами:
 ТОВ “Рівнетеплоенерго”, вул. Д. Галицького, 27, м. Рівне, 33027; e-mail: rivneteplo@gmail.com
Відділ тарифної політики Управління економіки міста, вул. Поштова, 2, м. Рівне, 33028; e-mail: uem@rv.uar.net.

Актуально

У Дубенському районі смертельна ДТП за участі мотоцикліста

17 серпня, близько 20 години на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Тараканів водій мотоцикла зіткнувся із …

Залишити коментар